KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15385433

nr 1538 5433

Lars Florén

(1899-1979), Sverige

Från Hornstull. Signerad. Teckning, 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,

Utrop:

600 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:14:41

Lars Florén

Läs mer om Lars Florén