KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15385433
nr 1538 5433
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Från Hornstull. Signerad. Teckning, 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
600 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:14:41